Informacje

Franek Strózik – 4,5 letni mieszkaniec naszej gminy po raz kolejny potrzebuje wsparcia

3 czerwca 2024
Franek Strózik – 4,5 letni mieszkaniec naszej gminy po raz kolejny potrzebuje wsparcia

Drodzy Państwo,

Franek Strózik – 4,5 letni mieszkaniec naszej gminy po raz kolejny potrzebuje wsparcia finansowego. Niestety, ostatnie badania kontrolne wykazały niedomykalność zastawki trójdzielnej, którą należy niezwłocznie wymienić. Konieczne jest więc ponowne wykonanie kosztownej operacji w Stanach Zjednoczonych. Rodzice chłopca oczekują obecnie na dokładną wycenę operacji, ale już teraz możemy przyłączyć się do zbiórki na rzecz Franusia.

Czas jest bardzo cenny, a każda złotówka ma znaczenie !!!

 

Zbiórkę Franka na Siepomaga.pl znajdziecie tutaj.

Licytacje i akcje na rzecz Franka można znaleźć m.in. tutaj.

Mocno trzymamy kciuki za powodzenie akcji dla Franusia
RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!