Za nami naprawdę wyjątkowe spotkanie z okazji Dnia Bibliotekarza!
W tym roku miałyśmy ogromną przyjemność gościć bibliotekarzy z naszego regionu. Był czas na rozmowy, wspomnienia, wymianę doświadczeń, dużo śmiechu i po prostu miłe spędzenie czasu w świetnym gronie. Bardzo dziękujemy wszystkim za obecność i stworzenie tak ciepłej atmosfery. Szczególne podziękowania kierujemy do Wójta Gminy Czastary Pana Dariusza Rejmana oraz Pani Dyrektor GOK Aleksandry Ostrycharz-Polus za obecność i wspólnie spędzony czas. Cieszymy się, że mogłyśmy otworzyć dla Was nasze biblioteczne progi i spędzić ten dzień razem. Takie spotkania tylko utwierdzają nas w przekonaniu, że w naszym powiecie tworzymy naprawdę fantastyczne środowisko bibliotekarskie. Jako biblioteka w Czastarach chcemy też powiedzieć jedno, mamy ogromne szczęście do ludzi. Dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa, życzliwość i dobrą energię. Nie mogłyśmy trafić na lepsze grono.
Z okazji Tygodnia Bibliotek oraz naszego święta życzymy sobie i Wam niekończącej się pasji, mnóstwa czytelników, wielu inspirujących spotkań i codziennej radości z tego, co robimy.




